Lavazza Oro – aromatyczna kawa mielona i palona

Lavazza Oro jest wyśmienitą kawą w 100 % pochodzącą z ziaren Arabiki. Posmakuje każdemu, kto na co dzień lubi cieszyć się, świeżo zaparzoną kawą z kawiarki lub ekspresu. 

Lavazza Qualità Oro – kawa perfekcyjna w smaku

Kawa Lavazza Qualità Oro Perfect Symphony stanowi niepowtarzalne połączenie 6 rodzajów ziaren Arabiki. Są one perfekcyjnie zmieszane i wyselekcjonowane. Pochodzą z najlepszych upraw Ameryki Środkowej i Południowej. Przetwarzanie Lavazzy ma miejsce w Settimo Torinese we Włoszech. Tradycja powstawania tej kawy sięga 1956 roku. Lavazza Oro jest kawą mieloną i paloną o wyważonej intensywności i bogatym smaku, jest niezbyt mocna Jest słodka i aromatyczna. Proces jej powstawania jest zgodny z rygorystycznym standardami jakości. Jest najbardziej charakterystycznym produktem pochodzącym z palarni Lawazza. Kawa jest pakowana w atmosferze ochronnej. Na rynku można kupić różne wielkości opakowań: 250 g, 500 g i 1 kg. Złoty kolor opakowania nadaje elegancji kawie Lavazza Oro. Występuje onaw torebkach lub puszkach. Zawiera niski stopień zawartości kofeiny, co jest bardzo dobrą wiadomością dla osób z nadciśnieniem. Oprócz kawy Lavazzy Qualità Oro Perfect Symphony można tez wyróżnić kawę Lavazza Qualità Oro Mountain Grown, stuprocentową Arabicę. Jej ziarna pochodzą z najlepszych plantacji górskich. Porasta ona żyzne gleby na wysokościach 2000 m n.p.m. Nadaje się dp automatycznych ekspresów. Kawa ta ma ciemne opakowanie ze złotymi detalami i napisami.

Jak przygotować kawę Lavazza Oro?

Przygotowując kawę Lavazza Oro można kierować się własnymi upodobaniami. Kawa ta charakteryzuje się idealną wielkością ziaren, które są odpowiednio zmielone, ani za duże, ani za małe. Można z nich przygotować wspaniałe espresso, aromatyczne ristretto z kawiarki albo Lungo z zaparzacza tłokowego. Bardzo dobrą kawę można zrobić w ekspresie ciśnieniowym. Z Lavazzy Oro można wykonać każdy rodzaj kawy np. smaczne cappuccino, łagodne latte czy americanę. Dla smakoszy kawy Lavazza Oro będzie stanowiła dobry wybór, ponieważ jest to wyjątkowa, włoska kawa o interesującym smaku i pięknym aromacie. Filiżanka tej kawy wypita rano będzie prawdziwą przyjemnością, a wieczorem pozwoli się zrelaksować i wzmocnić siły.